Jori Delli konfirmon gjithçka, bukuroshja shqiptare në lidhje dashurie me reperin italian

Tashmë nuk ka më dyshime që Jori Delli është në një lidhje romantike. Modelja shqiptare që kohët e fundit ka preferuar të heshti rreth jetës së saj private, ka konfirmuar gjithçka.

Me sa duket ka vendosur t’i japë fund thashethemeve dhe të konfirmojë lajmin se është në një lidhje me reperin Fred de Palma.

Jori Delli publikou në Instagram, një moment gjatë performancës së Fred de Palma-s në skenë, ku mes rreshtash shprehet “E dashura ime është shqiptare”.

Bukuroshja shqiptare më parë ka publikuar se me të kanë flirtuar edhe emra të mëdhenj të futbollit si Neymar apo Cristiano Ronaldo. /oversport.tv