Jose Mourinho nuk ka dyshime, e refuzon direkt ofertën e Everton

Jose Mourinho nuk e braktis Romën. Portugezi ka marrë ditën e sotme një ofertë nga anglezët e Everton.

Telegraph raporton se menjëherë pas shkarkimit të Rafa Benitez, drejtuesit e klubit anglez i kanë bërë një ofertë teknikut portugez.

Ai ka refuzuar, ndërkohë që Everton vijon të kërkojë për një trajner dhe kandidaturat kryesore janë Duncan Ferguson dhe Roberto Martinez. / oversport.tv