Kam qenë me tre lojtarë të United në një natë, Shona River çmend fansat

Tre lojtarë në një natë. Shona River ka çmendur fansat e saj me deklaratën e fundit.

29-vjeçarja hungareze është një aktore e filmave për të rritur, ndërkohë që në faqen e saj në Instagram, fotot janë “përvëluese”.

Deklarata e saj se ka kaluar një natë me tre lojtarë të Manchester United ka bërë bujë të madhe dhe është bërë virale në internet. /oversport.tv