Kush është bukuroshja që lë pa gjumë Eros Grezdën

E ftuar në emisionin “Proçesi Sportiv”, pyetjes se kë do të zgjidhte për një darkë romantike mes Eros Grezdës, Bekim Balajt dhe Majkëll Ngosë, modelja dhe prezantuesja e njohur, Erjola Doçi, i është përgjigjur duke zgjedhur mesfushorin, që dikur luante me Glasgow Rangers.

Madje ka vazhduar duke thënë se Eros Grezda frymëzohet nga fotot e saj në Instagram dhe i shkruan natën në rrjetet sociale.