Kush është partnerja 22 vite më e re e David Ginola

David Ginola, ish-ylli i Tottenhamit dhe Newcastle, po shijon jetën në krah të modeles bukuroshe Maeva Denat.

32-vjeçarja është 22 vite më e vogël se francezi, por bashkëjetesa e tyre po shkon shumë mirë, madje çifti ka edhe një fëmijë bashkë.