Agustina Gandolfo nuk “pyet” për Lautaron, po e djeg e vetme në Milano

Ndërsa Lautaro Martinez është i zënë me kombëtaren argjentinase, partnerja e tij Agustina Gandolfo ka qëndruar në Milano dhe po stërvitet në palestër .

Videot e stërvitjeve të saj janë bërë rivale dhe ajo po shijojn suksesin në mediat sociale të paktën po aq sa në fotot e saj me bikini. Në postimet e saj të fundit ajo duket mjaft në formë. /oversport.tv