Lenjani shënon golin e jetës, bëhet baba për herë të parë

Ermir Lenjani shënon golin më të bukur në jetë. Futbollisti i kombëtares shqiptarë është bërë baba për herë të parë.

Ka qënë vetë lojtari ai që ka dhënë lajmin e madh përmes një postimi në Instagram:

“Faleminderit Zot per kete dhurate, sot ne ket dit te veqante mue dhe nusen time na furnizoj me nje djale e gezofsh dhe e shifsh hajrin ne ket bote djali jon Me emrin Rian .Amin.”