Leno humbet postin e titullarit, e ngushëllon partnerja e tij Sophie Cristin

Bernd Leno ka humbur statusin e titullarit tek ekipi i Arsnelait, por është partnerja e tij Sophie Cristin që e ngushëllon.

Cristin është partnerja e Leno që prej 6 vitesh dhe është tifozja numër 1 e  tij. Ajo e ndjek atë pothuajse në çdo ndeshje dhe poston vazhdimisht foto në rrjetet e saj sociale në mbështetje të portierit.

Sophie është gjermane, njësoj si Leno dhe çifti kurorëzoi lidhjen e tyre 6-vjeçare me martesë në gushtin e vitit të kaluar. /oversport.tv