Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Bylis-Kukësi

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës Bylis-Kukësi, që do të startojë në orën 13:00 dhe do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Bellai dhe Hallaçi kanë publikuar emrat e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë në ndeshjen e sotme.

Formacionet zyrtare:

Bylis (4-3-3): Teqja; Trumci, Janku, Damcevski, Muçollari; Ruçi, Maçolli, Lorran, Beji, Felipe Souza, Qardaku. Trajner: Arian Bellai

Kukësi 4-2-3-1: Halimi, Dragoshi, Ilieski, Ebert, Ndreca; Abdou, Sh.Taipi; Basa, Gj.Taipi, Haxhiu; Daci. Trajner: Rrahman Hallaçi