Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Bylis-Tirana

Do të startojë në orën 14:00 takimi Bylis-Tirana për “Abissnet Superiore” që do të transmetohet në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Shensoi dhe Shehi kanë publikuar formacionet zyrtare që do të zbresin sot në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

Bylis (4-2-3-1): Teqja; Trumçi, Damcevski, Adili, Zguro; Maçolli, Loran; Santos, Esquerdinha, Lajthia; Kaçorri Trajner: N. Shensoi

Tirana (4-3-3): Bekaj; Toshevski, Lulaj, Najdovski, Përgjoni; Lushkja, Aleksi, Deliu; Hasani, Nikqi, Haxhiu. Trajner: O. Shehi