Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Bylis-Vllaznia

Do të startojë në orën 13:00 takimi Bylis-Vllaznia që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Teknikët Shensoi dhe Josa kanë bërë publike formacionet që do të zbresin në fushë.

Formacionet zyrtare:

Bylis: Teqja; Trumci, Zguro, Ruçi; Souza, Damçevski, Lorran, Janku, Kaçorri; Lajthia, Maçolli. Trajner: N. Shensoi

Vllaznia: Zogovic; Smajli, Juric, Gurishta, Hakaj; Jonuzi, Alivoda, Marku; Hoxhaj, Kaina, Çoba. Trajner: M. Josa