Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Erzeni-Kukësi

Do të startojë në orën 17:00 në “Niko Dovana” sfida Erzeni-Kukësi, që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Teknikët Kapllani dhe Rrahmani kanë publikuar emrat e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

Erzeni: Xhika, Peposhi, Iljazi, Krivicic, Mehmeti, Ademi, Kahrimanovic, Alan, Osmanllari, Nonato, Kapllani. Trajner: Xhevahir Kapllani

Kukësi: Tafas, Ndreca, Ebert, Bytyci, Dragoshi, Abdu, Sh.Taipi, Xhonson, Gj.Taipi, Basha, Rashiti. Trajner: Rrahman Hallaçi