Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Erzeni-Tirana

Do të startojë në orën 16:00 përballja Erzeni-Tirana e vlefshme për javën e fundit të Superiores që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Deliallisi dhe Shehi kanë publikuar 11 titullarët që do të zbresin sot në “Niko Dovana”.

Formacionet zyrtare:

Erzeni: Hasanbelli; Leao, Sadiki, Iljazi, Kadriu, Kahrimanovic, Mehmeti, Alan, Peposhi, Ademi, Nonato. Trajner: A. Deliallisi

Tirana: Lika, Toshevski, Najdovski, Behiratche, Përgjoni, Deliu, Qefalija, Hila, Haxhiu, Berisha, Abazaj. Trajner: O. Shehi.