Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Erzeni-Tirana

Do të startojë në orën 19:00 në Oversport dhe Tibo sfida Erzeni-Tirana, që do të mbyllë javën e 18-të të Superiores.

Teknikët Kapllani dhe Shehi kanë publikuar listën e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë të stadiumit “Niko Dovana”.

Formacionet zyrtare:

Erzeni: Xhika, Enk, Krasniqi, Iljazi, Kadriu, Mehmeti, Krivicic, Kahrimanovic, Peposhi, Nonato, Ademi. Trajner: Xhevahir Kapllani

Tirana: Bekaj, Toshevski, Najdovski, Lulaj, Pergjoni,Lushkja, Aleksi, Hila, Hasani, Patrick, Gjumsi. Trajner: Orges Shehi