Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Kastrioti-Laçi

Do të startojë në orën 15:00 sfida Kastrioti-Laçi për “Abissnet Superiore” që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Çela dhe Mezani kanë publikuar formacionet zyrtare që ta do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

Kastrioti: Sali; Zogaj, A.Selmani, Stojanovic, Rami, Abazaj, Karakaçi, Hasani; Mihana, Greca, Reginaldo. Trajner: E. Çela

Laçi: Selmani; Roganovic, Velkovski, Turkaj, Ziko; Ujka, Manellari; Spahiu, Myrta, Mazrekaj; Guindo. Trajner: G. Mezani