Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Korabi-Skënderbeu

Do të luhet sot në orën 13:00 në Peshkopi takimi Korabi-Skënderbeu, i vlefshëm për javën e 10-të të Kategorisë së Parë, ndeshje që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Teknikët e dy skuadrave kanë publikuar formacionet zyrtare të kësaj sfide.

Formacionet zyrtare:

Korabi: Mehidri, Lilaj, Paplekaj, Lala, Hoxhaj, S.Mziu, Tabaku, Joti, V.Mziu, Keko, Dragoj.

Skënderbeu: Ruci, Frashëri, Prenci, Rapa, Zguro, Lika, Alii, Hysolli, Lico, Pusi, Temitope.