Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Kukësi-Egnaia

Do të startojë në orën 15:00 sfida Kukësi-Egnaia për “Abissnet Superiore” që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Hallaçi dhe Tetova kanë publikuar formacionet zyrtare që do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

Kukësi (4-2-3-1): Tafas; Lamçe, Bytyçi, Ebert, Ndreca; Sh. Taipi, Abdou; Basa, Gj. Taipi, Johnson; Rashiti. Trajner: Rr. Hallaçi

Egnatia (4-1-4-1): Sherri; Fangaj, Atanda, Memolla, Musta; Mëllugja; Kasa, Zejnullai, Fernando, Jaskcon; Duamena. Trajner