Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Laçi-Kastrioti

Do të startojë në orën 13:00 takimi Laçi-Kastrioti që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Teknikët Mezani dhe Mema kanë bërë zyrtare formacionet që do të zbresin në fushë.

Formacionet zyrtare:

Laçi: Dajsinani; Duka, Roganovic, Velkoski, Ziko; Ujka, Babatunde, Manellari; Adeleke, Shkurtaj, Spahiu. Trajner: G. Mezani

Kastrioti: Sali, A.Selmani, Karakaçi, Greca, Onanunga, Hasani, Rami, S. Selmani, Kodra, Stojanoviç, Zogaj. Trajner: A. Mema