Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Laçi-Partizani

Do të startojë në orën 13:00 sfida Laçi-Partizani, e vlefshme për javën e 11-të të Superiores që do të transmetohet live  dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Teknikët Vukiçeviç dhe Colella kanë publikuar listën e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

Laçi: Dajsinani, Roganovic, Velkoski, Turkaj, Ziko, Borysiuk, Ujka, Spahiu, Cucin, Mazrekaj, Adeleke. Trajner: Dejan Vukiçeviç

Partizani: Rexhepi, Atanaskoski, Sota, Bitri, Hadroj, Hodo, Telushi, Rrapaj, Hoti, Cara, Skuka. Trajner: Giovanni Colella