Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Laçi-Tirana

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës Laçi-Tirana, që do të startojë në orën 13:00 dhe do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Mezani dhe Shehi kanë publikuar listën e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë në ndeshjen e sotme.

Formacionet zyrtare:

Laçi: Dajsinani, Cucin, Roganovic, Velkoski, Ziko, Ujka, Borisiuk, Adeleke, Giundo, Mazrekaj, Shkurtaj. Trajner: Gentian Mezani

Tirana: Bekaj, Ismajlgeci, Lulaj, Najdovski, Pergjoni, Deliu, Aleksi, Hila, Hasani, Patrik, Xhixha. Trajner: Orges Shehi.