Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Partizani-Bylis

Do të startojë në orën 16:00 sfida Partizani-Bylis, që do të mbyllë javën e 12-të të Superiores në Oversport dhe Tibo. Collella dhe Bellai kanë zbuluar titullarët që do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare: