Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Partizani-Teuta

Do të startojë në orën 16:00 takimi Partizani-Teuta, që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Teknikët e të dyja skuadrave kanë bërë publike emrat e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e stadiumit “Partizani”.

Formacionet zyrtare: