Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Skënderbeu-Egnatia

Do të luhet në orën 13:00 sfida Skënderbeu-Egnatia e vlefshme për fazën e 1/8-ve të finales së Kupës së Shqipërisë.

Teknikët Gvozdenoviç dhe Duro kanë publikuar listën e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

SKËNDERBEU: Ruçi, Prençi, Frashëri, Hysolli, Zenullari, Ali, Peçani, Liço, Lika, Vecaj, Sumaila. Trajner: I.Gvozdenoviç.

EGNATIA: Puja, Kacbufi, Selita, Goxha, Atanda, Lila, Kasa, Agbekpornu, Mëllugja, Meçja, Mihana. Trajner: Sh.Duro.

GJYQTARË: E.Rusta, A.Mahmuti, R.Muzhaqi