Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Tirana-Bylis

Do të startojë në orën 16:00 në “Air Albania” ndeshja Tirana-Bylis, që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe Tibo.

Teknikët Shehi dhe Bellai kanë publikuar emrat e titullarëve që do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare:

Tirana: Bekaj, Toshevski, Najdovski, Lulaj, Përgjoni, Hila, Aleksi, Deliu, Hasani,   Patrik, Xhixha. Trajner: Orges Shehi

Bylis: Teqja, Abazaj, Janku,  Damcevski, Trumçi, Ruçi, Maçolli, Lorran, Muçollari, Lajthia, Kaçorri. Trajner: Arian Bellai