Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Tirana-Egnatia

Do të startojë në orën 13:00 sfida Tirana-Egnatia, e vlefshme për javën e 11-të të Superiores që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Teknikët Shehi dhe Duro kanë publikuar listën e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë të stadiumit “Skënder Halili”.

Formacionet zyrtare:

Tirana: Bekaj, Toshevski, Najdovski, Behiratche, Deliu, Aleksi, Limaj, Përgjoni, Hasani, Xhixha, Patrick. Trajner: Orges Shehi

Egnatia: Sherri, Atanda, Malota, Michael, Fangaj, Musta, Mellugja, Fernando, Hamzat, Delarge, Camaj. Trajner: Shpëtim Duro