Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Vllaznia-Bylis

Do të startojë në orën 15:00 sfida Vllaznia-Bylis për “Abissnet Superiore” që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Miloti dhe Shenosi kanë publikuar formacionet zyrtare që do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

Vllaznia (4-3-3): Zogovic; Gurishta, Juric, Bulatovic, Hakaj; Boshnjaku, Jonuzi, Marku; Hoxhaj, Balaj, Çoba. Trajner: A. Miloti

Bylis (4-1-4-1): Teqja; Trumçi, Damçevski, Adili, Zguro; Loran; Santos, Maçolli, Ruçi, Lajthia; Kaçorri Trajner: N. Shensoi