Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Vllaznia-Laçi

Do të startojë në orën 16:00 sfida Vllaznia-Laçi  e cila do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët Josa dhe Mezani kanë publikuar formacionet që do të zbresin sot në fushë.

Formacionet zyrtare:

Vllaznia: Zogovic; Smajli, Juric, Gurishta, Hakaj; Jonuzi, Alivoda, Marku; Hoxhaj, Kaina, Mala. Trajner: Mirel Josa

Laçi: Dajsinani; Duka, Velkoski, Borysiuk, Roganovic; Manellari, Ujka, Geci, Guindo, Mazrekaj, Adeleke. Trajner: Gentian Mezani