Live në Oversport dhe Tibo: Formacionet zyrtare të Tirana-Teuta

Do të startojë në orën 17:00 sfida Tirana-Teuta në “Abissnet Superiore”, që do të transmetohet live dhe ekskluzivisht në Oversport dhe platformën Tibo.

Teknikët Shehi dhe Martini kanë bërë publike formacionet zyrtare që do të zbresin në fushën e lojës.

Formacionet zyrtare:

Tirana (4-3-3): Bekaj; Haxhiu, Najdovski, Behiratche, Përgjoni; Deliu, Hila, Lushkja; Hasani, Nikqi, Patrick. Trajner: O.Shehi

Teuta (5-3-2): Qirko; Marku, Jazxhi, Kotobelli, Kouros, Gjinollari; Beqja, Kallaku, E.Vila; L.Vila, Gruda. Trajner: E.Martini