Live në Oversport: Formacionet zyrtare të sfidës Tirana-Laçi

Do të luhet sot në orën 15:00 në “Selman Stërmasi” sfida Tirana-Laçi, që do të transmetohet live në Oversport dhe Tibo.

Trajnerët e dy skuadrave kanë përzgjedhur lojtarët që do të zbresin në fushë që nga minuta e parë në këtë takim.

Formacionet zyrtare

Tirana: Bekaj, Behiratche, Deliu, Ismajlgeci, Hussein, Aleksi, Kallaku, Limaj, Hasani, Xhixha, Patrick. Trajner: Orges Shehi

Laçi: Dajsinani, Cucin, Roganovic, Alla, Turkaj, Mazrekaj, Borysiuk, Ziko, Velkoski, Ujka, Adeleke. Trajner: Dejan Vukiçeviç