Live në Oversport: Formacionet zyrtare të sfidës Vllaznia-Erzeni

Do të startojë në orën 16:45 në Oversport dhe Tibo sfida Vllaznia-Erzeni, e vlefshme për javën e 10-të të kampionatit.

Josa dhe Kapllani kanë publikuar emrat e lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushën e blertë të “Loro Boriçit”.

Formacionet zyrtare:

Vllaznia: Zogovic, Gurishta, Juric, Bulatovic, Hakaj, Alivoda, Jonuzi, Boshnjaku, Mala, A.Hoxhaj,  Marku. Trajner: Mirel Josa

Erzeni: Xhika, Krasniqi, Sadiki, Enk, Osmanllari, Kriviçiç, Mehmeti, Asani, Kahrimanoviç, Nonanto, Kadriu. Trajner: Xhevahir Kapllani