Live në Oversport Partizani-Tirana, mësoni titullarët e derbit

Janë publikuar formacionet zyrtare të derbit të kryeqytetit, që do të startojë në orën 19:00 në stadiumin “Air Albania” dhe do të transmetohet live dhe ekskluzivisht vetëm në Oversport dhe Tibo.

Partizani dhe Tirana do të përballen për herë të parë këtë sezon në një sfidë që garanton spektakël.

Colella dhe Shehi kanë bërë zgjedhjet e tyre, duke vendosur se kush do të jenë titullarët që do të zbresin në fushën e blertë.

Formacionet zyrtare: