Live në platformën Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Dinamo Batumi-Tirana

Do të startojë në orën 19:00 ndeshja e kthimit e turit të parë kualifikues të Conference League mes Dinamo Batumit dhe Tiranës, që do të përcaktojë se kush nga këto dy skuadra do të kualifikohet në turin tjetër. Sfida e parë në “Air Albania” përfundoi në barazim 1-1 dhe gjithçka është e hapur në këtë akt të dytë të kësaj përballje.

Tekniku Shehi ka zgjedhur 11 luftëtarët që do të mbrojnë ngjyrat bardheblu nga minuta e parë në transfertën gjeorgjiane.

Kujtojmë që të gjithë tifozët do të mund të shohin ndeshjen e kthimit FC Dinamo Batumi-KF Tirana, në kanalin MCN TV në platformën Tibo. Ky kanal sjell live edhe falas për të gjithë shqiptarët transmetimin e ndeshjes nëpërmjet platformës TIBO Tv, në kanalin nr. 3.

Sigurohuni të shkarkoni aplikacionin e Tibo Tv për të mos humbur asnjë moment nga emocioni i ndeshjes së dytë të raundit të parë kualifikues! / Oversport.tv

Formacionet zyrtare: