Live në platformën Tibo: Formacionet zyrtare të sfidës Egnatia- Ararat Armenia

Egnatia do të përballet me Ararat-Armenia në orën 20:00 në “Elbasan Arena” në ndeshjen e kthimit të turit të parë kualifikues të Conference League.

Sfida e parë në Armeni përfundoi në barazim 1-1 dhe 90 minutat e dyta të kësaj përballjeje do të përcaktojnë skuadrën që do të kualifikohet në turin tjetër.

Në këtë debutim historik në Europë, Egnatia synon një kualifikim historik në turin e dytë të këtij turneu. Tekniku Tetova ka publikuar emrat e 11 lojtarëve titullarë që do të zbresin në fushë që nga minuta e parë.

Kujtojmë që sfidën Egnatia- Ararat Armenia mund ta ndiqni live në kanalin MCN në platformën Tibo.

Formacionet zyrtare: