Lucrezia Gatti kërkon një dhuratë nga Interi

Modelja bukuroshe Lucrezia Gatti është një tifozë e zjarrtë e Interit dhe kërkon nga skuadra e Simone Inzaghit një dhuratë: Superkupën e Italisë.