Luhet sfida e parë e kualifikuesve të Champions: Formacionet zyrtare të Partizani-BATE

Partizani do të luajë sfidën e parë ndaj Bate Borisov në raundin e parë kualifikues për Uefa Champions League. Ndeshja do të luhet në “Air Albania” dhe do të startojë në orën 20:45, ndërsa keni mundësi ta ndiqni edhe përmes kanaleve që ofron platforma Tibo.

Trajneri i “demave të kuq”, Zoran Zekic ka bërë të ditur dhe formacionin zyrtar që do të zbresë sonte në fushën e lojës në këtë përballje shumë të rëndësishme të kryeqytetasve.

Formacionet zyrtare: