Majo Barbeito tërbon fansat: Vera nuk ka mbaruar akoma

Majo Barbeito partnerja seksi e Lucas Ocampos, ish-lojtarit të Milanit aktualisht pjesë e Sevillas, nuk heq dorë nga fiksimi i saj për të ekspozuar format e saj trupore në “Instagram”.

E veshur me një bikini të bardhë bukuroshja pozon pranë një pishine.

Me një fizik perfekt dhe me veshjet provokuese, Majo Barbeito ka tërhequr vëmendjen e shumë personave në rrjetet sociale dhe ka mbi 150 mijë ndjekës në Instagram. /Oversport.tv