Mallkimi i dëmtimeve nuk i largohet, Paulo Dybala lë fushën në lot

Paulo Dybala ka kaluar Juventusin në avantazh kundër Sampdorias, por ka qenë i pafat për shkak se ka pësuar një dëmtim.

Argjentinasi, të cilit bardhezinjtë i kanë besuar edhe shiritin e kapitenit, është ndjerë keq dhe në minutën e 21-të ka lënë fushën e blertë.

Kamerat e kanë fokusuar Dybala dhe ata që po e ndiqnin ndeshjen në Oversport kanë dalluar qartë zhgënjimin e tij dhe lotët që i dilnin nga sytë. / oversport.tv