Manuela Meleleo, tifozja që i solli fat Interit në Kupën e Italisë

Tashmë nuk mund ta quajmë më vetëm një “influencer” të thjesht për fansat e futbollit, por një tifoze e zjarrtë dhe fatsjellëse.

Manuela Meleleo i solli edhe njëherë fat Interit të saj që triumfoi në Romë në finalen e Kupës së Italisë kundër Juventusit.

Bukuroshja Manuela ishte e pranishme në Olimpico për të brohoritur Perisic dhe shokët e tij.

Dhe pas ndeshjes festa shpërtheu, në fushë, në tribuna dhe në rrugët e kryeqytetit. Është edhe meritë e saj për fatin që mund të ketë sjellë?

Kush mund të thotë të kundërtën?

/oversport.tv