Marcell Jacobs me pushime, por vemendjen e merr partnerja e tij, Nicole Daza

Nicole Daza dhe Marcell Jacobs, fituesi i medaljes së artë në garën e 100 metrave në Olimpiadë, po kalojnë pushimet në Cancun.

Fotot e hedhura në rrjetet sociale nga Daza, kanë bërë që ndjekësit të harrojnë kampionin olimpik dhe të fokusohen tek bukuroshja në krah të tij.