Maria Eugenia Suarez, bukuroshja që i mori mendjen Mauro Icardit

Lajmi i ndarjes së Mauro Icardit dhe Ëanda Naras ka bërë bujë në mediat rozë. Aktorja Maria Eugenia Suarez ka qenë në qendër të vëmendjes pas publikimit të lajmit se Icardi ka tradhëtuar bashkëshorten e tij me atë.

Ajo që dihet deri tani është se çifti Icardi janë në krizë dhe larg njëri tjetrit. Por kush është bukuroshja që I mori mendjen Icardit? /oversport.tv