Maria Suarez, kush është dashuria e re e Icardit?

Një tërmet ka tronditur botën e futbollit: Mauro Icardi dhe Wanda Nara flitet se janë ndarë.

Thashethemet kanë nisur në Argjentinë, por një postim i Wanda Naras në rrjetet sociale ka shqetësuar fansat e saj.

Shkaku i ndarjes së sulmuesit të PSG-së dhe gruas së tij, është Maria Eugenia Suarez.

Suarez është një aktore, këngëtare dhe modele argjentinase.