Marialuisa Jacobelli lë pa fjalë ndjekësit me fotot e fundit

Marialuisa Jacobelli është një prezantuese televizive e njohur në Itali dhe një nga të ftuarit e emisionit sportiv “Tiki Taka”.

Bukuroshja ka lënë pa fjalë ndjekësit e shumtë që ka në Instagram,

pasi ka publikuar disa foto e mbuluar vetëm me një peshqir,

duke zbuluar prapaskenat e një seti fotografik.