Me bikini në janar, Melissa Satta di si ta “djegë” Instagramin

Melissa Satta di se si ti mbajë fansat të fokusuar në profilin e saj në Instagram.

Modelja bukuroshe ka postuar së fundmi një video nga seti i saj i fundit me bikini ku ka treguar edhe se vazhdon të jetë në super formë.

Satta është një personazh shumë i njohur për botën e futbollit për shkak të lidhjeve që ka pasur me futbollistë të njohur si Kevin-Prince Boateng dhe Christian Vieri. /oversport.tv