Mes luleve dhe shumë provokuese, Wanda Nara di ta vjedhë skenën

Wanda Nara është e pamëshirshme ndaj atyre që në këto ditë dhjetori duhet të durojnë temperaturat e larta.

Partnerja e Mauro Icardi i ngre temperaturat në çdo moment, sikurse ka bërë edhe sot përmes një postimi në rrjetet sociale.

Mes luleve ajo ka pozuar gjysmë e zhveshur, duke provokuar ndjekësit e saj të shumë në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_nara)

Një pjesë e madhe e tyre e ndjekin pikërisht prej kësaj dhe Wanda nuk është nga ato që kursehet…

/ oversport.tv