Mezani merr një dhuratë të çmuar, Laçi rikthen në skuadër bomberin

Një emër I njohur, që spikati me fanellën e Laçit sezonin e kaluar do të rikthehet të veshë fanellën e klubit kurbinas.

Laçi njofton se ka arritur marrëveshjen me Saliou Guindo dhe sulmuesi nga Mali do të rikthehet të luajë për bardhezinjtë.

Drejtuesit e klubit I kanë bërë një dhuratë të çmuar teknikut Mezani, pasi Guindo u shpall golashënuesi më I mirë I Shqipërisë sezonin e kaluar me 20 gola të shënuar. / Oversport.tv