Midis futbollit dhe shpejtësisë, tifozja seksi e Juventusit djeg Instagramin

E dashuruar me futbollin dhe garat e shpejtësisë, Eva Padlock ka çmendur ndjekësit e saj në Instagram me postimet e fundit.

E lindur në Çeki , ajo njihet si një tifoze e Juventusit dhe e Cristiano Ronaldos. Gjithashtu, ajo është një fanse e garave të shpejtësisë, duke ndjekur vazhdimisht Formula 1 dhe MotoGP.

Padlock ka 1.9 milion ndjekës në faqen e saj personale dhe është një nga vajzat më të komentuara në mediat rozë. /oversport.tv