Milani nën presion nga “big”-ët, rinovimi me Leao çështje kohe

Rafael Leao është rritur shumë këtë sezon dhe po kthehet në një nga pikat më të forta të Milanit, çka është vënë re edhe nga klube të tjera të mëdha.

Kuqezinjtë, duke parë interesimin e tyre nuk ka qëndruar duarkryq, dhe ka nisur negociatat për rinovimin e marrëveshjes.

Me kontratën e re Leao do të përfitojë 4 milion euro në sezon dhe nënshkrimi i kontratës së re është pranë. / oversport.tv