Momenti i tij në fushë dhe jashtë saj, Hysaj bëhet baba për herë të dytë

Ditë e shënuar në familjen Hysaj: princesha Gloria është anëtarja më e re e familjes.

Ka qënë vetë futbollisti i kombëtares ai që ka dhënë këtë lajm të bukur me një foto në Instragram.

Elseidi dhe Fiorenza Lekstakaj kanë edhe një djalë më të madh. Mbrojtësi kuqezi po kalon një moment të artë, si në aspektin sportiv, ku ka gjetur rrugën e rrjetës me Lazion dhe me kombëtaren, po ashtu edhe në aspektin personal, aty ku shënon një tjetër gol të rëndësishëm.