Morata shijon biletën e Katarit në Paris, postim romantik me Alice Campello

Pasi preu biletën për “Qatar 2022” me Spanjën, Alvaro Morata duket se ka prerë dhe një biletë tjetër për në Paris.

Sulmuesi i Juventusit dhe partnerja e tij Alice Campello kanë shpërndarë në rrjetet e tyre sociale disa fotografi ku janë duke shijuar njëri-tjetrin në Paris.

Çifti duket shumë i dashuruar me Alvaro Moratën që nuk e humbet rastin për ta puthur të dashurën e tij edhe përpara kamerës. /oversport.tv