Napoli i hap derën të mirave, Politano negativ në testin e covid-19

Fitorja kundër Lazios ishte reagimi më i mirë që mund të bënte Napoli në fushën e lojës.

Trajneri Luciano Spalleti tashmë ka marrë një tjetër lajm të mirë, pasi Matteo Politano është shëruar nga covid-19.

Sulmuesi i Napolit ka dalë negativ në testin e fundit dhe trajneri Spalleti shpreson ta ketë gati që në ndeshjen e së mërkurës në transfertë ndaj Sassuolo. / oversport.tv